Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 1 лютого 2023 о 05:13, Refreshed 2 лютого 2023 о 02:07

Документальна база

Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України

План дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки

Про здійснення превентивних заходів серед дітей та молоді в умовах воєнного стану в Україні

Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні

Про запобігання та протидію домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні

Про запобігання торгівлі людьми в умовах воєнної агресії

Про зміни до Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти

Організація виховного процесу в закладах освіти у 2022/2023 навчальному році

Нормативна база позашкільної та виховної роботи

Лист МОН від 10.08.2022 № 1/9105-22 "Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2022/2023 н. р."

Лист МОН від 10.06.2022 № 1/6267-22 "Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України"

Указ Президента України "Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 1335-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року"

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

Указ Президента України "Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року"

Наказ МОН від 07.09.2011 № 1030 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"

Закон України "Про запобігання та протидію домашньому насильству"

Закон України "Про позашкільну освіту"

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників"

Закон України "Про повну загальну середню освіту"

Виховна робота школи

Основний напрямок виховної роботи та проблемна виховна тема, над якою працює педагогічний колектив у 2022-2023 н.р.: «Сучасні підходи до виховного процесу. Використання онлайн-технологій».

Основними завданнями та напрямками діяльності педагогів навчального закладу з питань виховної та правовиховної роботи є:

– національно-патріотичне виховання;

– формування налаштованості на здоровий спосіб життя, відповідальне ставлення до власного життя, формування ціннісного ставлення до власного життя;

– превентивна робота, формування правової компетентності;

– профілактика булінгу в освітньому середовищі, формування дружнього колективу класів та освітнього закладу;

– формування мотивації до інтелектуальної діяльності;

– громадянської компетентності школярів;

– розвиток життєтворчої компетентності та творчих здібностей учнів;

– формування екологічної компетентності  учнів;

– розуміння неприпустимості ксенофобії та расистських проявів до представників інших рас та національностей.

Виховання учнів здійснюється в контексті національної і загальнолюдської культури, охоплює весь освітній процес, відповідає віковим особливостям та інтересам школярів.

Позаурочні заходи у школі покликані допомагати учням дізнаватися щось нове, поглиблювати свої знання, сформувати свою думку, зробити свій вибір.
Крім того, школярі різного віку вчаться співпрацювати між собою, з учителями та батьками, коли беруть участь у організації та проведенні різноманітних класних та шкільних заходів, тим більше, коли проявляють ініціативу, самостійно виконують завдання.
Виховні заходи, які проводяться у школі, можна поділити на кілька основних категорій:

• Національно-патріотичні заходи.
  • Профілактичні заходи.
  • Заходи з безпеки життєдіяльності.
  • Заходи екологічного спрямування.
  • Традиційні шкільні події, свята, конкурси, квести, флешмоби.
  • Спортивні змагання, конкурси.
  • Залучення дітей до благодійної діяльності.
  • Участь у міськіх та обласних конкурсах, заходах, Всеукраїнських акціях.
Comments:
Only authorized users can leave comments.